אבות הניהול

אבות הניהול

מחבר: זיו אלול ויניב פוגל
שנת ההוצאה: 2022
מילות מפתח: ניהול; מינהל
מהי חשיבותה של אינטליגנציה רגשית למנהל וכיצד ניתן לפתח אותה? כיצד לנהל עובדים בצורה מיטבית?  ואיך אפשר לאזן ביעילות בין החיים האישיים לחיי העבודה?

ספר זה מנגיש ארגז כלים עשיר ומגוון להתמודדות יומיומית עם מכלול האתגרים העומדים לפני כל מנהל ויזם, אך זהו ללא ספק לא עוד ספר ניהול קלאסי.

זיו אלול ויניב פוגל חיים ונושמים את עולם הניהול המקצועי. ככל שהתקדמו בעולם הזה גילו השניים שתפיסת העולם של היהדות נותנת את המענה המתקדם והמודרני ביותר לדילמות הכרוכות בניהול חברה, מוצר ועובדים. בפרקי אבות הם מצאו התייחסויות מרעננות להתמודדויות שנתקלו בהן דרך קבע ולכלים שעשויים להיות שימושיים מאוד למנהל. באבות הניהול הם מבקשים להביא את הרציונל והניסיון העומדים בבסיסה של היהדות אל עולם הניהול של ימינו. הספר מציג שבעה קונפליקטים מרכזיים שמשחרים לפתחו של כל מנהל ומשלב בין חוכמת העבר לפרקטיקה עכשווית. בסוף כל פרק מופיע ריאיון עם מנכ"ל או עם יו"ר מובילים ומנוסים בתחומם מרחבי העולם.

אבות הניהול מיועד למנהלים ולמנהלים שבדרך. השאיפה והכלים נמצאים בתוככם, הדרך להצליח פרושה לפניכם, והספר הזה בא לעזור לכם לצלוח אותה באופן מיטבי. אל הספר
נושא/נושאים: , מנהל וניהול
תוכן הספר:
משכל (ידעות  ספרים)

עמודים:
1  2  3  4  5  6  8  10  11  12  13