|
עמוד:2
תודתנו נתונה לספרית פועלים , אשר באדיבותה נתנה לנו את הרשות להביא משירי לאה גולדברג , שראו אור בהוצאתה . כמו כן ברצוננו להודות להוצאת שוקן , שאיפשרה לנו להביא את שירו של יהודה עמיחי , "לאה גולדברג מתה , " , שהופיע בספר "ולא על מנת . "לזכור תודתנו לגברת לילך כרמי ולהוצאת דביר , שבאדיבותן הבאנו את שירו של ט' כרמי " לזכר לאה , "גולדברג מתוך הספר "התנצלות . "המחבר שלמי תודה למר יאיר לנדאו , מנהל העיזבון של צילה גולדברג ז"ל , על שהרשה לנו להשתמש בציור של לאה גולדברג ז"ל , השמור במכון גנזים .
|
![הקיבוץ המאוחד](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/1300_1399/logo_kibuz.gif)
|