|
עמוד:10
10 רוני קליין תודה גדולה לד"ר יצחק בנימיני ולעידן צבעוני, שתמכו בי ועודדו אותי כבר בשלבים הראשונים של כתיבת הספר . תודה מיוחדת ליצחק, שהקדיש מזמנו לקריאת הטקסט, והערותיו תרמו רבות לגיבוש הסופי של הספר . תודה רבה לעורכת רונית רוזנטל, שבלעדיה ספר זה לא היה סדור כפי שהוא היום . תודה לחמי היקר, שלום בן שלום, שתמיד מעודד אותי ותומך בי . תודה לאשתי היקרה סמדר . הסבלנות שלה אליי לכל כתיבת הספר הייתה באמת ראויה להערצה .
|
![דעת : מרכז לימודי יהדות ורוח](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/0_99/daat.gif)
![רסלינג](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/2200_2299/resling.gif)
|