|
עמוד:5
לזכרו של אבי , שמואל מאיר לשצ ' ינסקי ז "ל לאלון בעלי , תודה על התמיכה , העידוד וההקרבה . ליערית , ארד ויוגב , ילדיי האהובים , אתם הספר של חיי , תודה שנרתמתם למאמץ באהבה גדולה . לאהרון , תודה שהצטרפת למשפחתנו . לאמא שלי , דליה לשצ ' ינסקי , שעוטפת אותי באהבה בכל יום . לברוריה , יוני , מיכל , נורית , שי ואפרת , תודה שאתם תמיד שם בשבילי . למנחם , אפי , עקיבא , איתן , ארבל , איילת ואורן , תודה על הפרגון . כולכם העוגן של חיי , אוהבת , אורלי
|
![פרדס הוצאה לאור בע"מ](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/2200_2299/pardes1.gif)
|