|
עמוד:6
הלשוני שמוליק אבידר , שעשה עבודת עריכה יסודית , ולעדי רופא ולמירב כהן - דר , שסייעו בקפדנות רבה בשלבים הסופיים של הבאת הספר לאור . לבסוף תודות לבית מכללת סמינר הקיבוצים כולו , המהווה בית להצמחתה של אחריות חברתית - סביבתית ; בית אשר חותר לקיימות ומתמודד יום - יום עם דילמות ועם גישות הקשורות להנחלת החינוך לקיימות סביבתית בין כותלי המכללה , במערכת החינוך ובחברה הישראלית . אילנה אבישר
|
![מכללת סמינר הקיבוצים](http://lib.cet.ac.il/storage/Publishers/800_899/0000000825.gif)
![הקיבוץ המאוחד](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/1300_1399/logo_kibuz.gif)
![מכון מופ"ת](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/1300_1399/logomofet.gif)
![הסתדרות המורים בישראל](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/1800_1899/histadrut_morim_bisrael.gif)
|