|
עמוד:8
סאלול , אילה בן-פורת , אמילי ג'סיר , נתן שניידר , יחיל צבן , אורית מיטל , דרור משעני , שירה סתיו , רנא איסא , מארק וולוביצ'י , אלברט סופר , מתן חרמוני , חכים בישארה , דפנה רוזנבליט , תמי הורוביץ , תומר גרדי , וכן להוריי היקרים מנחם ולאה עמית . לולא אתם לא הייתי מתחיל , ובוודאי לא מסיים , את כתיבתו של הספר . במהלך התקנת כתב היד לדפוס הלכה לעולמה ראודה עטאללה בשארה , מייסדת האגודה לתרבות ערבית בנצרת . חוכמתה , נדיבותה ורוחב אופקיה היו לי מקור השראה , כפי שהיו גם לרבים אחרים . הספר מוקדש לנועה ולילדיי דריה , יותם ונור . החוב שאני חב לכם גדול משאוכל לבטאו כראוי .
|
![מכון ון ליר בירושלים](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/1200_1299/vanlir.gif)
![הקיבוץ המאוחד](http://lib.cet.ac.il/storage/publishers/1300_1399/logo_kibuz.gif)
|